DVIERKA DYHOVANÉ

Vstúpte do sveta Dyhovaných dvierok.

svet_dvierok01

 

Pre milovníkov prírodných materiálov a najnáročnejších gurmánov sme pripravili lahôdku v podobe dvierok z prírodnej dyhy.

 

Charakteristickou črtou dyhovaných dvierok sú trhliny, očká, hrče, farebné a štrukturálne rozdiely, ktoré vytvorila sama príroda. Prírodná dyha je vyrobená krájaním kmeňa stromu a preto jej kresba je výnimočná a originálna.

 

Dyhovaný nábytok obľubujú zákazníci, ktorí hľadajú exkluzívny, moderný dizajn. Kombináca hladkých plôch Senosan s vysokým stupňom lesku a prírodnej dyhy vytvára moderný, luxusný a originálny vzhľad.

 

Pripravili sme pre Vás:

 

A./ Hladké dyhované dvierka - exkluzívny, moderný dizajn

B./ Skladané dvierka - vidiecky, rustikálny stýl

 

                      Hladké dvierka                                 Skladané dvierka

 

Dyhované dvierka sú vyrábané z DTD drevotrieskovej dosky hrúbky 18, 25 a 36mm a prírodnej dyhy hrúbky 0,6mm ( hrúbka dyhovanej hrany 0,6mm)

 

Dyhovane dvierka Vám ponúkame v kvalite:

1/  A / A

2/  A / C

 

Kvalita dyhy A - dyha vhodná na predné plochy ( prípustné môžu byť drobné vady - malé očko, jemné   zrkadielka v kresbe, vady ktoré nenarušujú celkovú kresbu, textúru a nie sú výrazné)

Kvalita dyhy C - dyha s chybami vhodná ako protiťah - zadná plocha dvierok. ( protiťah v kvalite C sa strieka len základným lakom a môže byť drsnejšia)

 

Triedenie dýh: (v ponuke len u dyhy Dub európsky)

 

Fláder - dýha s výraznou kresbou dreva

Radiál - dýha s kresbou dreva v podobe pásika (kresba dreva je rozoznateľná podľa rovnobežne orientovaných vlákien dreviny)

 

Povrchová úprava dyhovaných dvierok:

- lakované matným akrylom

- bez povrchovej úpravy

 

Následkom fotochemických a oxidačných reakcií sa farba dreva časom mení. Z uvedeného dôvodu je potrebné dyhované dvierka objednávať v jednej objednávke.