Fólie zadných plôch dvierok - vyberte si podľa Vašej chuti !

dievcina_02

 Dvierka by Vás nemali upútať len tvarom a farbou z prednej strany. Vaše dvierka musia byť pekné aj keď dvierka otvoríte. Preto sme pre Vás pripravili  9 farebných dekorov  zadných plôch dvierok - určite si vyberiete. Ak by ste si priali inú farbu dvierok, vieme Vám ponúknuť aj ďalšie farebné možnosti.

 

Pre tých najnáročnojších máme v ponuke aj možnosť dať si povrchovo upraviť dvierka obojstranne tou istou fóliou alebo drevodekorom.

 

(Upozornenie: Farebnosť vzoriek na našom webe nemusí úplne zodpovedať reálnej farebnosti výrobku - požiadajte si o vzorkovník fólii. Radi Vám ho bezplatne pošleme)

CHAMONIX

Jedná sa o veľmi elegantný drevodekor v bledošedom prevedení, ktorý rozšíril a spestril našu ponuku fólií zadných plôch na 9 dekorov.

CHAMONIX ako zadná plocha dvierok je kombinovateľný s fóliami predných plôch dvierok ako napríklad :

Lastúrovo šedá super mat
Zeleno šedá super mat
Hnedo šedá super mat
Driftwood šedý
Driftwood hnedý
Woodline pieskový
Woodline capucino
Woodline creme
Portuna biela
Grace zlatá
Jaseň Lyon
Brest bielený – 99 % zhoda !!!
Brest tmavý
Borovica biela
Dub Nebrasca šedý
Dub patina grey
Dub Truffel
Dub Mirage
Dub Country

Dekor CHAMONIX ako zadná plocha dvierok je zhodný s korpusom vyrábaným z laminovaných drevotrieskových dosiek :

Dub Chamonix – Bučina DDD 6837
Dub Chamonix – DDL 525
Jaseň Lyon pieskový – Egger H 1298
Rift Oak – Kastamona A 820

Vzhľadom na ukončenie výroby a následnom vyradení z ponuky DDL sme nútení zmeniť doteraz ponúkanú fóliu zadných plôch pod názvom ORECH za novú ORECH VIRGINIA.
Jedná sa o drevodekor v príjemnom hnedom prevedení, nie veľmi odlišnom od doteraz používaného dekoru ORECH (preto aj názov zostane nezmenený - orech).

Veríme, že spestrenie a doplnenie našej ponuky zadných plôch dvierok o fóliu CHAMONIX prinesie ďalšie možné kombinácie pre Vás a Vašich zákazníkov.